Loading...
Akce
Cukrářská glazura citronová 200g - Kovandovi

Cukrářská glazura citronová 200g - Kovandovi

Cukrářská glazura citronová - Kovandovi. Balení 200 g.
Skladem 4 ks
U vás pozítří 1.10.2026

96 Kč
48 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

Cukrářská glazura s citronovou příchutí povýší vaše dezerty na luxusní. "Zrcadlový" efekt zůstává beze změny jak při kladných, tak při záporných teplotách.

Použití produktu

Zahřejte produkt na 40 - 45°C v mikrovlnné troubě nebo vodní lázni, jemně promíchejte, dbejte na to, aby produkt neabsorboval vzduch. Poté glazurou přelijte nebo pokryjte cukrářský výrobek

Hmotnost

Balení obsahuje: 200 g

Složení produktu

cukr, voda, glukózový sirup, citronový džus (5%), zahušťovadla: E440ii, E407, E341iii, konzervant:E202, regulátor kyselosti: kyselina citronová, barvivo: E171,E100, aroma

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1088 kJ
Energetická hodnota kcal 260 kcal
Tuky 0 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 64 g
    - z toho cukry 57 g
Bílkoviny 0 g
Vláknina 0 g
Sůl 0,14 g

Země původu

Česká republika

Další informace

Barva žlutá
Výrobní společnost
Kovandovi s.r.o
Kotnovská 138 Tábor 39001
info@kovandovi.cz
www.bon-bon.cz/kovandovi

Technické parametry

Kategorie: Zrcadlové polevy – mirrorglass
Výrobce Kovandovi
EAN 8594037361521
Kód produktu 3601521

Recenze

20 %
Zboží přišlo s prošlou minimální trvanlivostí
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Vyrobeno v Německu
Zrcadlová poleva světle modrá 100g - RUF

Zrcadlová poleva světle modrá 100g - RUF

Zrcadlová poleva světle modrá je velmi jednoduchá na přípravu. Výsledkem je nádherná lesklá poleva

36 Kč
36 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Farcitura - zrcadlová poleva Paletta Cold Čokoláda (250 g)

Nátěrový gel pro dekoraci cukrářských výrobků - dodává lesk a brání vysychání, na povrchu výrobku zas

56 Kč
22.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Farcitura - zrcadlová poleva IRCA Lesní plody (250 g) 2074 dortis

Obrázek se svolením Grant Cochrane / FreeDigitalPhotos .

103 Kč
41.2 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Farcitura - zrcadlová poleva IRCA Jahoda (250 g) 2075 dortis

Lesklá poleva pro použití za tepla i za studena .

109 Kč
43.6 Kč / 100g

Skladem > 5 ks